vau vau
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vau vau

Forum za sve ljubitelje pasa ...Sve o psima. Svi registrirani korisnici neka mi pošalju svoju sliku psa i On će biti na logu (uz ostale pse drugih članova)

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Privremeni admin

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Vuki222

Vuki222

Broj postova : 11

Privremeni admin Empty
PostajNaslov: Privremeni admin   Privremeni admin Icon_minitimeuto sij 29, 2008 8:10 pm

Ovako...Mene je diva stavila za privremenog admina jer moram riješit nešto s pisanjem na forumu! Ovo pišem da se ne zbunite kad vidite da sam ja admin Laughing
[Vrh] Go down
Vuki222

Vuki222

Privremeni admin Empty
PostajNaslov: Re: Privremeni admin   Privremeni admin Icon_minitimeuto sij 29, 2008 8:17 pm

Ako itko ne može pisati na forumu,tj. nema onaj znakić "post reply" nek meni napiše pm i probat ću to riješit! Ja nisam mogla pisati na forumu,pa me je diva stavila za privremenog admina da riješim taj problem...Ja imam svoj forum u istom formatu(stilu),pa mislim da znam kako se to riješava...Ja sam nešto mijenjala u opcijama pa sad nadam se da sam pomogla u vezi pisanja!
[Vrh] Go down
Diva
Admin
Diva

Broj postova : 32

Privremeni admin Empty
PostajNaslov: Re: Privremeni admin   Privremeni admin Icon_minitimečet sij 31, 2008 4:40 pm

Hvala na pomoći i nadam se da si uspijela to popravit. Ja ću te još ostavit za admina love2

Vuki222

Vuki222

Privremeni admin Empty
PostajNaslov: Re: Privremeni admin   Privremeni admin Icon_minitimened lip 13, 2010 3:57 pm

Ok, znači admin sam? Jeej Very Happy

Ja sam nešto gledala i popravljala, e sad bih samo htjela da mi kažete jel problem popravljen Wink
Vidim da Diva može postat a mogu i ja
Hvala! :*

Privremeni admin P050 Privremeni admin N025 Privremeni admin P050
[Vrh] Go down
Sponsored content

Privremeni admin Empty
PostajNaslov: Re: Privremeni admin   Privremeni admin Icon_minitime

[Vrh] Go down

Privremeni admin
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.