vau vau
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vau vau

Forum za sve ljubitelje pasa ...Sve o psima. Svi registrirani korisnici neka mi pošalju svoju sliku psa i On će biti na logu (uz ostale pse drugih članova)
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Shila-moja dobermanica

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bebby

bebby


Broj postova : 48
Join date : 10.06.2008
Lokacija : Solin

Shila-moja dobermanica Empty
PostajNaslov: Shila-moja dobermanica   Shila-moja dobermanica Icon_minitimepet lip 27, 2008 8:03 pm

Shila-moja dobermanica Doberm14

Prije 5 godina imala sam psa imenom Shila.Bila je crno smede boje.Ona se voljela igrati.Svako jutro pobjegla bi mi ii otrcala iza kuce u vrt pa bih je ja trazila.Shila je bila cistokrvna dobermanka.Shilu su jednog dana djeca gadala kamenjem.Nakon tjedan dana Shila se sjetila djece koja su je gadala kamenjem i otkinula se sa lanca,pa je pocela trcati za njima.Jednog je djecaka ugrizla za nogu.Pa smo Shilu morali odvest na selo.Shila se na selu zaljubila u njemackog ovcara.On je uvijek donosio njoj kost.Ali jednog dana dosao je jedan djecak i bacio kamen na cestu,Shila je potrcala za kamenom i udarilo je auto.Kada sam to doznala odmah sam otisla na selo.Shilu smo zakopali u sumu pokraj ceste.To se desilo na moj rodendan. neeeeeeeeeeeeeeeee neeeeeeeeeeeeeeeee

Shila-moja dobermanica 13397312
[Vrh] Go down
http://www.freewebs.com/bebbybebby/
Diva
Admin
Diva


Broj postova : 32
Join date : 14.01.2008

Shila-moja dobermanica Empty
PostajNaslov: Re: Shila-moja dobermanica   Shila-moja dobermanica Icon_minitimesub kol 23, 2008 12:06 pm

r.i.p malena šapa2
[Vrh] Go down
https://vauvau.forumcroatian.com
 
Shila-moja dobermanica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Diva - moja ravnodlaka retriverica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
vau vau :: Sve o psima ... :: R.I.P - Rest In Peace - zavujek u sjećanju-
Forum(o)Bir: